Social icons

2016/02/17

Skincare with Oriflame + Garnier

Hei!

Käisin veebruari alguses Oriflame Eesti peakontoris ühel auhnnal järgi ning seal samas sai ka tasuta näonaha testi teha, mis võttis aega ainult paar minutit. Testi tehti aparaadiga (nägi välja midagi taolist nagu SEE), mis luges näonaha niiskustaset ja rasusust. Näitude võtmiseks puudutas kosmeetik mind juhtme küljes oleva pisikese püstolilaadse asjaga, millel oli lame väike otsik, mis kuvas mu näidud elektrooniliselt (jõle keeruline seletus eks, aga ma paremini ei oska  :D). Näite võeti 2 korda otsaesiselt, põskedelt ja lõualt. Niiskustaseme mõõtmiseks hoiti aparaati vastu nägu ainult korraks ning rasususe mõõtmiseks hoiti aparaati näo teatud piirkondade vastas 15 sekundit.  Normaalne/ hea niiskustase näol on 50% ning normaalne /hea rasusus 20-25%. Minu niiskustaseme % otsmikul oli 45, lõual 63 ja põskedel 56/58. Rasususe % otsmikul oli 10, lõual 13 ja põskedel 9.  Põhiline pidi olema see, et antud numbrid omavahel väga suurel määral ei kõiguks. Näiteks, et lõua niiskustase on 20% ja otsmikul 60% vms. Selliseid inimesi on, kuid tavaliselt on selliste suure protsendikõikumiste põhjuseks näiteks vale näohooldus või kehalised iseärasused. Selgus, et mul on täiesti normaalsed näitajad (niiskustase on ok ning rasu pigem vähe) ning järelikult toimin oma näohooldamises õigesti. Lisaks kosmeetik näitas mulle mõningaid tooteid, mida võiksin Oriflame toodetest proovida ja mis mu nahale hästi sobiks. Mul täitsa hea meel, et sellise testi sain läbi teha ning lisaks oli Oriflame kosmeetik Elis ülisõbralik ja tore, niiet tema nõuandeid võiks teinekordki kuulata :)

So I went to Oriflame Estonia headoffice to pick up a prize and were able to do there a skin test to measure my face moisture and oil level. So during that procedure the beautician touched my forehead, cheeks and chin with a special instrument two times to get the results. The normal moisture level  in face is 50% and normal oil level 20-25%.  For example, my mosture level in my forehead was 45, chin 63 and cheeks 56 and 58. Oil level on my forehead was 10, chin 13 and cheeks 9. As it turned out, my skin is really okay ( moisture level is ok and oil level is even lower than normal which means it is a bit dry). The beautician said I use the right products on my face because the test results were ok. She mentioned that it is important that the results are all in the same level and the differences wouldn't be so big. When someone has moisture level on chin 20% and on forehead 60% then it can mean that the person uses wrong facial products and should consider trying something new.

Hetke näohoolduses kasutan igapäevaselt Oriflame'i  Love Nature Anti Ageing SPF10 niisutavat päevakreemi (sest mul kuivemapoolsem nahk) nii hommikul kui õhtul ning näo puhastamiseks kasutan Garnier mitsellaarvett (Skin Naturals Micellar Cleansing Water Sensitive Skin ) või Garnier meigieemaldajat (Skin Naturals Simply Essentials Calming Eye Make-Up Remover Sensitive skin). Kui tekib mõni halb punn, kasutan sellel Oriflame Love Nature teepuuga ravipulka. See toode on nagu imeravim, mis alati hädast välja aitab ! Juhul kui mul on antud toode otsas, siis kodustest vahendidest aitab punni raviks ka hambapasta. Tavaliselt hoian pastat peal mõned minutid ja siis pesen maha. See aitab punni kuivatada ja vähendab punetust. Veider, aga töötab. Kui soovin ekstra niisutust, kasutan mõnikord õhtuti Oriflame Love Nature näoõli, mis on mõeldudki just  kuiva naha jaoks. Päevasel ajal ma seda ei kasuta, kuna õlil võtab rohkem aega, et nahka imenduda. Meigiga tahan ju siiski kiiresti ühele poole saada ;)  Näomaske teen ma ka, kuid viimasel ajal on näonahk suhteliselt okei olnud ning ma ausaltöeldes ei mäletagi, millal viimati maski tegin. Kui ma aga teen maske, siis meeldib mulle kasutada Garnier Pure Active 3in1 sügavpühastavat  näotoodet maskina. Hetkel on see mul peaaegu otsakorral, niiet peakski uue maski peale mõtlema hakkama :) On soovitusi?
Näohoolduseks kasutatavad tooted muutuvad mul pidevalt, sest kui mõni toode otsa saab, siis ma tavaliselt uut täpselt sama toodet ei osta, et saaks uusi tooteid katsetada. Siiski, päevakreem on mul alati Oriflame oma, sest ma nendega lihtsalt nii rahul! ;) Üleüldiselt jäävad tootegrupid  samaks:  päevakreem, meigieemaldaja, näovesi -ja õli ning vahest harva näomask.

So on my everyday facial treatment I use Oriflame'i  Love Nature Anti Ageing SPF10 daycream in the mornings and also before bedtime. I clean my face with Garnier Skin Naturals Micellar Cleansing Water Sensitive Skin or Garnier Skin Naturals Simply Essentials Calming Eye Make-Up Remover Sensitive skin. When I get a pimple I use Oriflame Love Nature tea tree treatment stick. When this is out I use regular toothpaste. I just leave the toothpaste on for a few minutes and then wash it off. It helps to dry the pimple. To get my face extra moisturised I use Oriflame Love Nature face oil. I usually use it before bedtime once or twice a week. It's not good to use it in the mornings because then I have to wait more til I can apply my make-up (it takes time to dry):) When I want to do a face mask I use Garnier Pure Active 3in1 face product. What products do you use on your face treatment and which ones would you recommend for me? :)

Postita kommentaar