Social icons

2016/02/14

NEW HAIR & VDAY

Hei-hei!

Kõigepealt kõigile ilusat sõbrapäeva! Loodan, et teil on olnud tore päev :)

HAPPY VALENTINE'S DAY !!!Aga nüüd juuste postituse juurde.
Sain LÕPUKS juuksurisse ning otsustasin mitte heledaid triipe hetkel teha vaid hoopis enda juuksevärvist veidi tumedamaid triipe ainult juuksejuurtele (umbes pool pead siis) teha, et jääks nn ombre  efekt. Ehk siis mul on niikuinii juba heledad ja blondid triibud, kuid kuna ma viimati värvisin septembris (!!!), siis olid need korralikult välja kasvanud ja seetõttu oli juba kerge ombre efekt iseenesest :D. Juuksur soovitas mulle ainult tumedaid salke teha, sest otsad olid mul veel niigi heledad ja ei old mõtet neid lihtsalt niisama kahjustada. Otsustasime, et alles suvel lasen otstesse uuesti heledaid salke sisse teha. Mind ennast veidi häirib, et sellist oranžikat tooni tuleb otstes esile, kuid see sõltub suuresti ka valgusest. Senikaua saab heledaid juukseotsi säilitada ja esile tuua ka hõbešampooniga (kasutan Kallose oma ja see tõesti teeb blondid juuksed ilusaks!). Juuksuris käin Türil Nofretete ilusalongis ja ma isegi ei taha kuhugi mujale minna, sest sealsed juuksurid on minu jaoks parimad!Aga pildid räägivad enda eest.

So I finally got my hair colored and cut. I wanted to get the ombre efect and my hairdresser suggested me to get darker highlights on the roots (basucally a bit darker color roots as my natural roots are). Because I already have blonde end ( I have done blonde highlight before). i really like my hair now! I will get my ends even more lighter in summer but I didn't want to damage them right now. If I want to get them more lighter I can just use silver shampoo before my next appointment.
Vasakul enne (jah, mul on loomulikud lokid), paremal pärast (lasen juuksuril alati juukseid sirgendada)
Left: before (yes, I have natural curly hair), right: after (colored and straightened)

 Jaa väike selfie otse juuksurist tulles :D After my haircut ;)Lisaks lasin oma tänase riietuse jäädvustada ;) Casual V-Day look :)

blouse: Monton / jeans: H&M/ boots: Guess /watch: Michael KorsÜsna varsti teen ka oma esimese loosimise, niiet tasub siia tagasi piiluda ;)


Postita kommentaar