Social icons

2016/02/04

Let's talk about brows, part 2.

Nonii,

Käisin täna uuesti kulme korda tegemas ja mu esimene reakstioon kulme nähes oli kerge šokk - mis ebaühtlased konnakullesed mulle näkku tehti????Ilusalong Fresh
Seekord käisin Vabaduse väljaku all asuvas Ilusalongis Fresh. Antud salongi leidsin Internetis surfates ning kuna neil oli palju positiivseid kommentaare/tagasisidet, siis otsustasingi sinna minna. Hinnad tundusid ka väga mõistlikud. Mulle meeldis ka nende koduleht, sest selle kaudu sai lihtsasti endale aja broneerida. Tegemist on siis pisikese kahetoalise ruumiga, kus on kohapeal olemas nii kosmeetikud kui juuksurid. Teenindajad on pigem vanemad kui 30 (vähemalt mulle tundusid vanemad), kuid tundusid väga sõbralikud ja naeratasid koguaeg :) Protseduur käis nagu ikka, et kõigepelt kanti kulmudele värv ja seda hoiti mõnda aega peal. Seejärel tehti kulmud korda vahaga - jälle esmakordne kogemus vahaga. Veidi oli valus ka, aga õnneks see vaha eemaldamine käib nii kähku, et valu on vaid hetkeks. Kui vahaga oldi tehtud, siis käis kosmeetik kulmud veel pintsettidega vms üle ja kandis peale mingit punetust alandavat kreemi ja oligi kõik. Ja siis oli aeg vaadata peeglisse... MIS NEED ON? Kosmeetik küsis veel, et kas meeldivad. Ma olin korra vait ja ei teadnud mida vastata, sest šokk oli suur, kuid mokaotsast siiski pobisesin, et okeid ja maksin kähku ära, et minema minna. Ma tean, et mul ongi imelikud kulmud ja neid ikka annab kenasti kitkuda/värvida, aga mulle on varem ilusamaid kulme tehtud. Kodus tegin pilte ja no mõne nurga alt tunduvad okeid, aga need sisemised otsad... Ja üldse parem kulm on korralikumalt tehtud kui vasak. No õnneks annab kõike kulmumeigiga ka peita ja ilusamaks teha. Proovisin siis kulmupliiatsiga asja paranadada ja tõesti, kulmupliiatsiga üle tehes on täitsa ilusad.  Kuid ma usun, et sellesse salongi ma enam tagasi ei lähe. Aa, kaardiga seal ka maksta ei saa!

Kulmude püsivärv ja korrigeerimine. Hind: 10 €

So I went to the beutician again to have my brows trimmed and colored. But this time I didn't enjoied the visit. First the beautician colored my brows and let the color set a little while. Then she trimmed my brows with wax which was the first experience with this method for me. It hurt a little bit but as it is done so fast the pain goes by really fast. After waxing she trimmed a little bit with tweezers and put a heeling cream on the brows. And then it was time to look in the mirror... I was shocked ! I didn't liked it at first at all because my brows seemed to be soo tiny and thin, like little tadpoles. But I said I liked them, paid and went out of the salong really fast. At home I put on eyepencil to make them look more normal. It helped! But all the pictures are taken without eyepencil.

Vasak kulm / Left eyebrow:
Enne / Before
Pärast / After

  Parem kulm /Right eyebrow:


Enne / Before
Pärast / After
Eelmine kulmupostitus on SIIN.

Järgmine kulmupostitus märtsis ;)
Next brow post on March!

10 kommentaari

 1. Mine järgmisena Keiti Narjaneni juurde, teeb sul korda kulmud ;) Türi Nofretetes tegutseb ta ka

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Tema pilte olen vaadanud ja ta teeb tõesti head tööd. Lihtsalt väheke keeruline tema juurde minna, kuna ta asub Türil ja ajaplaneerimisega läheb keeruliseks..

   Kustuta
 2. Ehk võimalik Tallinnas ka teha vms, ma arvan, et kõige õigem oleks kirjutada talle :)

  VastaKustuta
 3. Ega ei ütleks küll, et asjatundja tehtud. Päris halb näeb välja ausalt öeldes.
  Mina oma pisikeses Jõgeva linnas saan alati super tulemuse (kitkumine+värv) 6€ eest :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Tõesti kurb, et suurlinnas ka selliseid halbu tegijaid on :/ 6€ eest super tulemus saada on küll väga hea hea!

   Kustuta
 4. Ma soovitksin sulle Jana Bobergi, võid instagramist ta töid vaadata. Veidi kallim, aga alati perfektne tulemus.

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Ma jälgin teda Instas ning kindlasti tahaksin tema juurde minna, kuid kuna ta ei tee linnas sees, siis on veidi keerulisem ennast kaugemale orgunnida..Aga tema tööd on tõesti superilusad!

   Kustuta
 5. Ingin Menjadi Jutawan Dalam Bermain Game Online, Inilah saat'a Anda Bergabung Bersama sabung ayam birma, Pendaftaran Gratis Dan Akan Di berikan Panduan Cara Memenangkan Game Online. Bolavita Juga Menyediakan Promo Bonus Setiap Deposit 10% Utk New Member, Adalagi gan yaitu Bonus CashBack 10% Setiap Minggu'a, Jangan Lupa Di Like Juga FB Bolavita guys, Cara'a Sangat Gampang gan BBM: D1A1E6DF/ Wa: 081377055002/ Line: cs_bolavita Atau Kunjungi FB Bolavita Lalu Like Dan Share ya gan. thx ya gan ^_^

  VastaKustuta