Social icons

2016/02/22

FLEUR DE FORCE MAKE UP REVIEW + GIVEAWAY!


Hei!

Kes ei tea, kes on Fleur De Force, siis tegemist on Youtuber'iga, kes on juba 7 aastat erinevaid ilu-; moe-ja vlog videosid teinud. Rääkisin temast ka SIIN, tema Youtube kanal on SIIN. Tema toodeid müüb feelunique.com veebileht ning see on suht ainus võimalus tema tooteid Interneti kaudu osta. Antud lehel on müügil tema brändi raamat, huuleläiked, lauvärviduod, kunstripsmed, peegel ja meigikott. Lisaks on võimalik osta huuleläige+ripsmed+lauvärviduo+meigikott korraga, mis teeb hinna odavamks kui kõik tooted eraldi ostes. Meigikomplekte on müügil 2 erinevat: üks sobib rohkem päevameigi tegemiseks (pehmemad ja õrnemad toonid) ja teine õhtumeigi tegemiseks (tumedamad toonid). Meigikott on mõlemal juhul sama. Erinevad ainult meigitoodete värvid ja kunstripsmed. Mul endal on olemas õhtumeigikomplekt, mida olen juba mõnda aega kasutanud ning ma olen sellest nii vaimustuses, et soovin ka teiega oma vaimustust jagada, mistõttu loosin ühe komplekti ka oma blogi jälgijate vahel välja (loosimise info postituse lõpus!)
Kuid enne seda tutvustan teile loosimisse minevaid tooteid.
OMG how excited I am to giveaway one Fleur De Force make up kit to one of my follower, but unfortunately this is only  for my Estonian readers ! I will make international giveaways in the future though. But you can still read about the product reviews :)
 I hope you all know who Fleur de Force is, but if not, then click HERE to see her Youtube channel. Her makeup line came out last year and when i saw the products and the reviews of it from herself I really wanted to have something from her line! So I found out that feelunique.com sells her stuff and I picked out the make up bundle which has a make up bag filled with a lipgloss, eyeshadow duo and falshe eyelashes. The bundle is called Fleur de Force Rose Beauty Bundle. The line has actually 2 different types of bundles: one is for everyday daytime make up and other one is for evening make up, which has more darker colours.

 

Täpsemalt toodetest / Product reviews


HUULELÄIGE: Tegemist on tooniga Starry Starry Night ja see on tugeva pigmendiga punane. Minul jääb see pigem nagu tumedam vaarika toon. Kõige enam kartsin ma antud komplektist huuleläiget, sest see juba pildi pealt tundus päris tugev punane toon ja ma üldjuhul punast ei kanna. Kuna mul see nüüd olemas on, siis eks ma pean katsetama erinevaid pidulikke look'e sellega :) Huuleläike kohta on sellel tõesti hea pigment ja püsivus. Tavaliselt kuluvad läiked päeva peale suhteliselt kiiresti maha, aga see püsib peal terve päeva. Lisaks see lõhnab magusalt (kergelt vanilje lõhnaga minu jaoks).

LIPGLOSS Starry Starry Night is a gorgeous red (looks like a darker rasberry red).  I usually don't wear red lipstick because I think it looks too much for me but since I have it I have to try different looks with it. When I tried it on I was really surprised by the good pigmnet and the taste of it. It really tastes like a vanilla ice cream or something similar to that. And it also stays on the whole day! It is a lipgloss but looks like a shiny lipstick.LAUVÄRVIDUO: Paleti nimi on Lunar Rose ja sellel on 4 imeilusat tooni: Baby Pink, Rose Gold, Shimmer Rose ja Soft Mauve. Igapäevase meigi jaoks olen kasutanud kõiki heledamid toone ning õhtumeiki tehes lisan kõige tumedamat lillakat tooni.  Värvid on väga ilusad, neid on lihtne omavahel hajutada ning nad tõesti püsivad terve päeva peal. Kui tavaliselt on lauvärviduodega kaasas käsnamoodi meigipintsel, siis antud duoga oli kaasas meigipintsli miniversioon. Sellega on ka värve parem peale kanda. Kuid ma pigem kasutan tavalisi meigipintsleid.

EYESHADOW DUO Lunar Rose has 4 gorgeous colours: Baby Pink, Rose Gold, Shimmer Rose and Soft Mauve. The palette is supposed to be evening make-up palette but I it has colours that really suit for doing daily make up as well. Most of the colours have really good pigment and I just love the different variations of pink! Colors stay on whole day and they are really easy to blend. There is also a little make up brush which comes with the eyeshadow kit. It is better than the regular sponge-like brushes. So this is something other drugstore makeup eyeshadow duos usually don't have.


KUNSTRIPSMED: Ripsmed on nimega Fleur & Fabulous. Tegemist on tõesti pigem pikemate ja tihedamate ripsmetega kui tema nn igapäevaseks mõeldud ripsmed. Ei ole veel proovinud, kuid kindlasti proovin neid mõnel tähtsamal üritusel. Ma ei ole kunagi ise kunstripsmeid ostnud ja neid kasutanud (novembris kasutas Getter mul neid, kuid need ta lisas ju mulle ise)  ning eks ole näha, kuidas ma nende kasutamisega hakkama saan :D Pakil on kirjas, et neid saab korduvalt kasutada. Väga ilusad näevad need välja küll.
FALSHE EYELASHES Fleur & Fabulous look really nice and long. I haven't tried them jet but Valentines Day is just around the corner... I actually have never bought any pair of falshe eyelashes before so I hope I manage to put them on :D It is also said on the package that they are long lasting  reusable.MEIGIKOTT: See kott jäi mulle silma kohe, kui Fleur oma kanalil enda meigikollektsioonist esimest korda rääkis. Kott on paraja suurusega ja superilusate värvidega. Lisaks on kotil külgedel trukid, mille lahti tegemisel saab kotile veel ruumi juurde teha. Eriti meeldib koti roosa kullaga lukk.

MAKE UP BAG was the first thing that catched my eye when I first saw the make up line. I like that the bag is just the right size to fit all the needed make up. Also the colours of it are really adorable and nice. I specially love the rose gold zipper and little starts on it.
Loosi läheb Fleur De Force Rose Beauty Bundle.LOOSIMISES OSALEMISEKS:
 • Ole minu blogi jälgija kas bloglovinis või blogger kaudu (paremal küljeribal kliki "Join this site" )
 • Pane "LIKE" minu blogile Riinulife  Facebook'is ja kutsu sõpru sama tegema ("Invite firends" kaudu)
 • Lisahääle saamiseks jälgi mind ka Instagram'is (kasutaja @riinreitmann)
 • Lisa selle postituse kommentaaridesse enda nimi ja meiliaadress

Loosimine kestab kuni 7.03.16 (k.a.) ja võitja selgub naistepäeval ehk 8.03.16 siin samas (tule piilu seda sama postitust uuesti märtsi alguses!) .

 Loosimise võitja on LAURA KIVISELG! Palju palju õnne Sulle ning peagi leiad oma postkastist minu poolt kirja täpse infoga auhinna kättesaamise kohta :)

HEAD LOOSIÕNNE!
15 kommentaari

 1. 1.✔
  2.✔
  3.✔
  4.✔ Keity Tõruke
  keity.toruke@gmail.com

  VastaKustuta
 2. Maarja-Liis Reede, maarja-liis_reede@hotmail.com

  VastaKustuta
 3. Katariina Kivi
  kattariina@hotmail.com

  VastaKustuta
 4. Kairi Jõemaa
  kairi.joemaa@gmail.com

  VastaKustuta
 5. Kõik punktid täidetud :).

  Helena Sild
  chrizara[ätt]gmail.com

  VastaKustuta
 6. Jälgin ka instagramis

  Laura Kiviselg
  laurakiviselg@gmail.com

  VastaKustuta
 7. Kõik punktid on täidetud, v.a Instagram, sest ei kasuta seda...aga soovin ka palju edu blogiga! :)
  Kätlin Koppel
  k2tlin.koppel@gmail.com

  VastaKustuta
 8. Minni Mangman
  mangmanminni@gmail.com

  VastaKustuta
 9. Kadi Raam
  KadiRaam@gmail.com

  Kõik punktid täidetud :)

  VastaKustuta
 10. Natali Martin
  natalimartinn@gmail.com

  VastaKustuta