Social icons

2016/02/10

BALTIKA GRUPP SS16 FASHION SHOW

Hei!

Eile oli vastlapäev ning kukleid sai nositud küll. Eriti head olid Al Bastione vastlakuklid vaarikate ja kirssidega (Minu Instagram'is on pilt!). Sõbrad tõid ka meile Selverist kukleid ning need maitsesid samuti ülihästi!
Kuid lisaks vastlakuklite nosimisele käisin koos elukaaslasega Baltika kvartalis Baltika Grupi kevad-suviseid moekollektsioone vaatamas. Ütleme nii, et kauplustesse on päris palju häid tooteid tulemas. Eriti jäid silma Bastioni kleidid ning mu elukaaslasele Montoni triiksärgid. Mulle meeldis see, et moelavaks oli seekord Baltika kontor ehk siis rahvas oli koridori istuma pandud ning modellid kõndisid mööda kontorit ringi. Lisaks oli modellide hulgas nii tuntuid inimesi (nt. Reet Härmat, Riina Suhotskaja, Beatrice jne), blogijaid kui ka kontoritöötajaid. Külalistele tehti nii-öelda kontoripidu ehk pärast moeshow'd pakuti ka veidi süüa-juua
Yesterday was Shrove Tuesday which means I ate whipped cream buns and oh they tasted so good (you can see the picture of the buns in my Instagram). I also visited a fashion show which showd Estonian brands Monton, Mosaic, Baltman, Bastion and Ivo Nikkolo collections for spring-summer 2016. Lot's of good stuff coming in stores quite soon ;) See the brands here www.andmorefashion.com .

Ja ma lasin oma elukaaslasel endast paar pilti teha (never mind my face :D )
My boyfriend made some pictures of me.

Kuid kuna ma üritusel palju pilte ei teinud vaid rohkem filmisin, siis siin on väike video kõikidest kollektsioonidest (nendest osadest, kus kõik modellid korraga "lavale" tulid). Enjoy!
Watch the video of the collections.


Postita kommentaar