Social icons

2016/01/06

MY 2015 BEAUTY FAVORITES

Hei,

Ilulemmikute aeg! Olen näinud paljudel blogijatel ja youtuber'itel taolist postitust ning mõtlesin teiega jagada ka enda ilulemmikuid, kuid veidi teistmoodi.  Nimelt valisin välja 5 eelmise aasta lemmik ilutoodet (lemmikud on suvalises järjekorras). Mainin veel ära, et suhteliselt raske oli välja tuua ainult 5 toodet, sest ilmselgelt kasutan igapäevaselt rohkem kui viite toodet.
It's time to talk about my five 2015 beauty favorites! They are in random order. I just have to mention that it was really hard to bring out only 5 favorites because I use more than 5 beauty products daily. But I still managed to pick out only 5 most favorites.

Joik vanilje kehakreem kitsepiima ja sheavõiga - mulle meeldib talvisel ajal kasutada väga niisutavat kehakreemi ja see on täpselt õige. Antud kehakreemi sain ma alles septembris enda sünnipäeval ja alates sellest ajast olen seda kasutanud. Tegemist on minu esimese Joik brändi kehakreemiga ning ma olen sellega väga rahul, sest nahk on pärast kreemitamist hästi niisutatud ja mõnus pehme ja mida muud mul veel vaja on. Sobib kindlasti ka suvisel ajal kasutamiseks.
 Joik body lotion with goat milk and shea butter - I got it on September on my birthday so I have used it ever since. It is really good using during wintertime when you skin needs that extra moisturization. My skin is super soft and moisturized after using this product so what else do I need from a body lotion, right :)

Tigi Bed Head Maxxed Out juukselakk - see juukselakk on olnud minu lemmik juba aastaid. Ma arvan, et ma olin keskkoolis kui ma selle enda jaoks avastasin. Nimelt mu juuksur alati kasutas seda mul ning mulle ikka väga meeldis juba siis selle lõhn ja fakt, et juuksed ei jää nn kõvaks (no ei ole kiiver peas). Ta on parajalt kerge, aga samas hoiab minu lokid paigal. Või siis minu sirged juuksed sirged kui ma neid just sirgendanud olen. Eriti kasutan ma seda enda tukal, sest ma sirgendan seda pidevalt ning tänu antud juukselakile see mul ka püsib kenasti paigal. Ja ma peangi juba uue pudeli jahile minema, hehe.
Tigi Bed Head Maxxed Out hairspary - this particular hairspray has been my favorite for years. I think I were in high school when I first discovered this product. My hairdresser always used this on me after I got my hair done and I fell in love with its scent and how it made my hair look after. It is light and holds my curls or my staight hair really well.

Beautyblender - sellest on palju räägitud ka teistes blogides, kuid ma räägin siiski ka :). Nimelt mulle meeldib, et selle imearmsa meigikäsnaga saab väga ühtalselt jumesuskreemi peale kanda. Vastavalt sellele, kui märg on käsn, jääb ka tulemus kas rohkem katvam või hoopis läbikuvavam. Lahe on vaadata kui suureks see käsn paisub kui ta märg on. Kui ma alles sain selle, siis ma ikka igakord seda märjaks tehes vaimustusin, et ta ikka nii palju paisub.Varasemalt olen ma jumesuskreemi ainult näppudega peale kandnud, sest pole eriline pintslite fänn olnud. Niiet ainult kiidusõnad antud tootele. Minu elu on see mugavamaks teinud.
Beautyblender -  well, this sponge has got quite a lot of dentention in other blogs but I still wanna talk about it as well :) I like the fact that it is really easy to apply foundation on evenly. I like to see how the blender gets bigger when it gets wet. When the sponge is wet then the foundation gets on to your skin much smoother and the final result will be nice and even, not like a mask on your face. When I first got it I got excited every time it growd :D I use to put on foundation with my fingers but since I got the beautyblender I only use it and it has made my make up routine much easier.

Clarins Instant Light Natural Lip Perfector 02 huuleläige- avastasin selle toote enda jaoks kevadel ning ma olen siiamaani obsessed. Esiteks - ilus pakend ( roosa); teiseks - see jätab huultele väga ilusa õrnroosa/virsikutooni läike ning ta on mõnusalt kreemja koostisega; kolmandaks -  see lõhnab nagu väga hea komm! Olen seda kasutanud ka erinecate roosade huulepulkade peal ning tulemus on alati väga ilus.
Clarins Instant Light Natural Lip Perfector 02 apricot shimmer - the sweetest scent lipgloss I know! I discovered the product in spring and I'm obsessed ever since! Love the package (PINK!), it is really nice when applied on the lips (shimmery pink) and I already mentioned the super-sweet scent, like a candy! I have used it also on other pink lipsticks to add gloss and the result is always super nice.

TAHE Keratin Gold juuksmask - keratiiniga juuksemask, mis muudab kahjustatud juuksed terveks, tugevaks ja säravaks. Kuna mul on loomulikult lokkis juuksed, siis ma lihtsalt pean kasutama eriti niisutavaid ja juukseid tugevdavaid juuksehooldustooteid, et need püsiksid ilusad. Antud mask on i-me-li-ne! Mulle meeldib, et mu juuksed on pärast maski kasutamist superpehmed ja siidised. Lokkis juuste puhul on sellist tulemust pärast pesu ikka suhteliselt raske saavutada. Lisaks on sellel ka väga hea magusapoolsem lõhn. Ka sõbrannad on öelnud, et mu juuksed näevad väga ilusad välja pärast antud maski kasutamist. Niiet sellele tootele on üsna raske minu jaoks mõnda konkureerivat toodet leida.
TAHE Keratin Gold hairmask - hairmask with keratin which makes damaged hair healthy, strong and shiny. I have natural curly hair so this means I have to use really moisturizing hairproducts so that they would look nice. This mask is wonderful! I love how my hair feel after using it - really soft and silky. It is not easy to get that result with other hair products. I also like the sweet smell of it. Even my friends have said to me that my hair look really nice after using this mask. So it is really hard to find a competitor to this hair mask.

Loeksin huviga veel ka teie 2015 ilulemmikute kohta. Niiet jagage oma muljeid :)
I would be really happy to read about your beauty favorites from 2015. So please share your thoughts :)
Riin

Postita kommentaar