Social icons

2016/01/04

MIRIALE lingerie

Hei !

Kõigepealt, HEAD UUT AASTAT! Minu aasta lõpp oli päris huvitav kui nii võib öelda ning uuelt aastalt on palju uut ja toredat oodata. Loodame, et tuleb hea aasta, parem kui 2015 oli. Blogi suuremaks muutuseks on see, et hakkan kirjutama kakskeelselt (eesti ja inglise), sest statistika näitab, et mu blogi vaadatakse ikka igast maailma otsast, mis on üliäge!

Hey!
First of all, HAPPY NEW YEAR! My end of the year was quite interesting and I have lots of great things to expect from the new year. I hope that 2016 is be better than 2015 was. The biggest change in my blog is that I try to blog in two languages (Estonian and English), because the blog statistics show that my blog is viewed all over the world which is really awesome!

Aga nüüd postituse juurde.
Kas olete midagi kuulnud sellisest brändist nagu Miriale? Tegemist on pesubrändiga, mis  ütleb enda kohta, et pakub klientidele eksklusiivset kvaliteeti kättesaadavate hindadega. Brändi peakontor asub Šveitsis, Lausanne'is. Bränd on tegutsenud juba üle 10 aasta ning pakub oma klientidele eksklusiivsete aluspesukollektsioonide laia valikut: Luxury, Cotton DeLuxe, Eleganzia, Sensuality ja Pradona. Nende hind on võrreldes samaväärsete pesubrändidega odavam, kuna nad toodavad ja müüvad ise, puuduvad vahendajad. Mis teeb nad teistsuguseks? Nende lehelt on võimalik terve pesukomplekt tellida tutvumishinnaga ainult 5  eurot! Muidugi sinna lisandub postikulu (3,9 €), kuid see on siiski uskumatult soodne hind arvestades seda, et saad kokku vaid 8,9 € eest TERVE pesukomplekti. No tõesti, kust veel nii soodsa hinnaga ilusat pesu saada?

So let's get to the post now.
Have you heard anything about the brand Miriale? Basically, it is a lingerie brand which says about itselft that it offers exclusive quality lingerie with affordable prices. Brand headquarter is located in Switserland and it has been active 10 years. They produce their products themselves so that is the reason the prices are quite low. You can order the first lingerie set  for only 5€ , you also have to pay extra for shipping (3,9€)! So 8,9€ for the whole lingerie set, sounds great right! :)


Kuidas asi toimib? Ühesõnaga lähete www.miriale.ee kodulehele, valite sobiva komplekti välja ning esitate tellimuse. Esimese tellimusega saate kohe automaatselt ka VIP-kliendiks, mis tähendab, et iga 2 kuu järel paneb Miriale minu jaoks valmis aluspesu komplekti (VIP-hind 18,90 € + 2,90 € saatekulu), millest võin soovi korral lihtsalt loobuda. Kui ma ei soovi enam pakke saada, saan sellest igal ajal neile teatada. Kui tellimus esitatud, siis selle eest kohe maksma ei pea vaid arve saadetakse koos pakiga umbes 3-4 nädala pärast tellimuse esitamist. Mina tegin tellimuse 25.11 ning paki sain kätte 29.12. Tellisin roosa tikanditega pesukomplekti PRECIOUS. Tellimust esitades saab valida sobivad suurused ning ka aluspükste tegumoe (stringid, püksikud, shorty). Mina valisin rinnahoidja juurde stringid. Kui paki kätte sain, olin meeldivalt üllatunud. Ütleme ausalt, ega ma ei oodanud, et pesu tõesti selline nagu pildil välja näeb. Aga nägi! Tõesti olen rahul, sest sobisid nii suurused kui ka tegumood ja värv (jep, endiselt roosamanna mu lemmik!). Maksin siis arve ära ja olen super rahul, et ma selle protsessi ikka läbi proovisin.

So how does it work? You have to go to site www.miriale.com , pick a lingerie set and make an order. You will automatically become a VIP client once you have made your first order. This means that Miriale will send you a new lingerie set in every 2 months (price is higher than 5€). You can always cancel the new order. The order will arrive in 3-4 weeks. I made an order on 25th of November and received my package on 29th of December. I ordered a pink lingerie set with embroidery  called PRECIOUS. I was able to choose which type of panties I want and I choosed thongs. I was really happy with the set, because I was afraid that the sizes wouldn't fit me but they fit perfectly! So after I received the package I received the bill and paid it. Basically, you make an order first and pay after you have receioved your order.
Aaa, unustasin mainida, et pesuga oli kaasas ka flaier, mis tutvustas järgmist pesukomplekti. Ma siiski arvan, et igakuiselt ma uut pesu ei soovi ning seetõttu lisasin ka veebikontol märke, et rohkem tellimusi ei soovi.

I forgot to mention that with the lingerie came a little flyer which introduced the next lingerie set. I still think I don't want to order new set every month so I just added information about it on the website that I don't want a new order.

Bye-bye!

Postita kommentaar