Social icons

2016/01/24

Little bit of fitness and training routine

Hei!

Vahelduseks veidi trennijuttu ( ei ole ainult hobustest!)

2010 talv /2010 winter
Kes mind hästi tunnevad, teavad, et minu põhiliseks trenniks on ratsutamine. Olen sellega tegelenud juba 16 aastat ja mulle meeldib. Olen harrastaja, ehk teen trenni pigem oma lõbuks ning võistlen vähe. Kuid lisaks ratsutamisele on mulle alati meeldinud ka "kõhu treenimine". Mul on mingi fetiš, et kõht PEAB olema ilus ja sale ja toonuses ja seetõttu olen ikka teismeeast saadik kõhu-ja seljalihaseid treeninud (tunnistan, kõhtu rohkem). Lisaks on mul väikesed probleemid seljaga, mistõttu on mulle kunagi füsioterapeut öelnud, et pean oma kõhu-ja seljalihased toonuses hoidma, et seljavalusid ei oleks (oleks vähem).

aastat ei mäletagi enam / I even don't remember the year anymore
Mulle ei meeldi väga käia spordisaalides, sest mind nii häirib, kui kellegi jalg või tagumik mul jälle rühmatreeningute ajal näos kinni on. Samas ma ei saa öelda, et ma spordisaalides üldse ei käi, käin küll.  Mõnikord tuleb selline tuur peale, et tahan rohkem vormi saada  ning tunnen, et ainult ratsutamisest jääb soovitud tulemuse saavutamiseks väheks. Kuid kõige rohkem teen ma trenni siiski kodus. Ma olen leidnud Youtube kaudu päris mitu videot/kasutajat, mille/kelle järgi ma ikka ja jälle treenin ja need tõesti aitavad, vähemalt minule sobivad. Ning neid videosid ja Youtube kasutajaid mõtlesin ka täna teiega siin jagada. Ehk on mõni video ka teie jaoks huvitav ja kasulik.
Nagu ma juba mainisin, siis mina keskendun põhiliselt kerelihastele. Kuid viimasel ajal olen hakanud ka jalgadele (täpsemalt reitele, et saada need peenemaks ) harjutusi tegema, sest pikad peenikesed jalad on ju nii ilusad! Lisaks on kõik harjutused kuni 15 min pikad ehk neid on väga lihtne kodus järgi teha ja ei võta kaua aega. Ärge arvake, et kuna nad on lühikesed, siis need ei aita või need ei võta sind isegi võhmale mitte, need on just piisavalt intensiivsed! Tavaliselt teen 2-3 minitrenni päevas (kuid mul on ka pause sees, ei ole NII korralik trennitaja :D). Ja ma näen oma kehal koheselt muutusi, kui antud trenne teen. Lemmikumad kanalid on Blogilates ja XHIT Daily.

People who know me well, know that I have been doing equestrian for 16 years and this has been the main workout that keeps me in shape and what I absolutely love doing. But since high school I've been obsessed with having a perfect belly (perfect abs). So I have been doing different ab exercises at home since then. Lately I have been focusing on getting leaner legs as well, to be exact then leaner inner thighs. So today I'm showing you some of my favorite home work-out videos which I like doing. They are max 15 min long, so you definitely can find time to do them and get really nice abs and legs. When I'm really focused I usually do 2-3 videos a day. I can really see differences on my body. Hope you enjoy them!

Kõhulihaste harjutused / ab exercises
 

Reielihaste harjutused / Inner thigh exercises


 


Ja lõpuks venitused / Stretching


Proovige järgi ja andke teada, kuidas oli :)

Let me know if you tried some of these excercises and let me know how do you feel after :)

Postita kommentaar