Social icons

2016/01/13

Let's talk about brows, part 1.

Hei,

Alustame kohe küsimusega:  Kas kitkute  ja värvite kulme ise või käite igakuiselt kosmeetiku juures neid hooldamas?
Antud postitus on esimene osa minu kulmupostituste seeriast. Nimelt plaanin suht iga kuu käia uue kosmeetiku juures kulme tegemas, et siis leida see tegija, kes mulle hinna ja kvaliteedi poolest kõige rohkem meeldiks. Kutsun ka teid sellele teekonnale kaasa :)

Kulmudest.
Mina ei usalda ennast eriti kulmude kitkumisel, sest ma lihtsalt ei oska neid nii ilusana hoida kui tahaksin. Üritan ikka üsna stabiilselt käia kosmeetikute juures kulme kitkumas ja keemiliselt värvimas, kuid kui ei ole aega või ei jõua, siis toimetan kuidagimoodi ise. Ehk siis tavaliselt tõmban 2 üleliigset karva ära, viimistlen kulmupliiatsiga ja korras :D Kunagi ma värvisin oma kulme keemiliselt ise, ostsin Kaubamajast värvi, segasin kokku ja voilaa. Iseeneest oli see lihtne, kuid mingil hetkel ma siiski otsustasin kosmeetikute kasuks.
Nimelt on mul sellised veidrad kulmud, et keskmine osa on paksem ja siis ääred hästi peenikesed ja sealt lihtsalt ei kasva normaalselt. Ma olen käinud igasuguste erinevate kosmeetikute juures ja siiamaani ei ole ma leidnud nn seda "õiget", kelle tulemusega ma 100% rahul oleksin.
Ahjaa, mainin veel ära, et kasutan Arteco toon nr 3 kulmupliiatsit ja -puudrit ning Essence kulmugeeli, kui kosmeetiku juures käigust on juba rohkem aega möödas ning kui soovin neid rohkem esile tuua ja fikseerida. Ja ma olen oma kulmupliiatsi nii ära kasutanud, et peangi uue järele minema. :)

Let's start with a question: Do you trim your eyebrows yourself or you go to a beautician? This is the first post on my new brow series. So basically, I want to go and visit different beauticians every month and then find out the one that makes my brows the best and the price suits me the most. I'm not looking for the cheapest one, I'm looking the one who's quality and price are in correlations.
I try to visit beautician every month but I don't always succeed. I used to color my eyebrows myself. I bought an eyebrow color and colored them. It was quite easy but I didn't get the results I was actually looking for and decided to let a professional trim an color them. I have strange eyebrows - they are thick in the middle and thin on the edges.
I also use Arteco eyepencil and eyepowder and Essence eyegel mascara to color and fix my brows in daily basis.
Bliss Ilusalong
Esimesena räägin Tallinnas asuvast Bliss Ilusalongist. Olen seal aastate jooksul korduvalt käinud nii kulmuhoolduses, ripsmete värvimises ja kivikeste lisamises, soengut tegemas ning umbes 10 aastat tagasi tegin seal endale ka nabaneedi. Mulle meeldib antud salongi hinnaklass - ei ole ülemõistuse lakke aetud hinnad. Kulmude ja ripsmete värvimise tulemusega olen ka üldjuhul rahule jäänud. Ei ole alati seda wow-efekti saanud. Aga seekord sain! Mul oli kosmeetik Kairi, kes kasutas kulmuhooldamises niiditehnikat (suht veider tunne oli kui ta kulme niiditas). Mulle ei ole varem keegi sellisel kujul hooldust teinud. Tulemus jäi tõesti väga ilus. Ainuke häda on selles, et värviga ei suutnud ka tema mu kulmu ülemist äärt korralikult täita, mistõttu pean ilusa kaare kuju saamiseks siiski pliiatsit lisaks kasutama (õnneks mitte palju). Aga võimalik, et kuna mul teatud kohast kulmukarv ei kasva, siis see ongi minu ainuke lahendus. Ta soovitas mul ka proovida teistsugust kulmukuju, kuid see tunduks minu jaoks veider, sest mu ülemine kulmujoon lõpeb kuskil suvalise koha peal ära. Ja imepeenikesi kulme ma vihkan!

I went to an Estonian beauty salon where the beautician used thread technique to trim my eyebrows. I also let her to color them because my natural brow color is quite light. Since my brow edges don't have much hair I have to use brow pencil to fill in the empty spots. This time the beautician filled the empty spots to show me how to do it and I was really happy with the result. The price was only 11 € and I really liked the beautician and the salon. :)

Kulmude modelleerimine ja värvimine. Hind: 11 €

Aga pildid räägivad enda eest. Kuidas tundub?
Enne/ Before

Pärast / AfterÜleval: pärast hooldust, All: enne hooldust / Top: after, Bottom: before


Uus kulmupostitus juba veebruaris :)
New brow post in February!

10 kommentaari

 1. Kust Arteco kulmupuudri soetasid? Ja mis selle hind oli? :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Ma ostsin selle Tallinna Kaubamaja iluosakonnast juba eelmise aasta kevadel, kuid ma täpset hinda enam ei mäletagi. Alla kümne euro oli aga kindlasti. :)

   Kustuta
  2. Ostsin alles Rosalindist ka selle paljukiidetud kulmupuudri. Viljandi omas oli hind 4,50 :) Lähengi teise järele ilmselt, ostsin ka tooni 3, mis on ideaalne kulmu sisenurkades kasutamiseks, et loomulik jääks, aga välisnurkades (mis on hõredamad), on mul tsipa tumedamat vaja. Enda kulmukarv on nii tume, et toon 3 kaob kuidagi ära nahale :D

   Kustuta
  3. Mulle see toon sobib :) aga võib- olla tasub osta sama brändi kulmupliiats,siis saab veidi tugevama pigmendiga kulmu joonistada. Kuigi sellel peaks ka tumedam toon nr 5 olema. Võib-olla eksin, täpselt ei tea

   Kustuta
 2. Sul tunduvad päris omapärased kulmud olevat, vist ongi raske seda õiget kuju ka leida :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. No ikka väga :D õnneks on olemas häid kosmeetikuid ning õigesti kulme pliiatsiga korrigeeeides saab ikka suht okei tulemuse. Aga ma ikka kadestan neid, kellel on ilusad paksud kulmud juba looduse poolt antud :)

   Kustuta
 3. Keity Narjanen teeb üli head tööd!
  Vaata instagrammis browsbykeity.
  Õpetab ka kuidas ise kulme teha jne.

  VastaKustuta
 4. I've never tried a powder before, I assumed there was always fall out. But it seems to work wonderful for you (:

  I just bought ABH dip brow and loooove it!
  Have you tried it?
  http://icecofeequeen.blogspot.com/

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Hi Amanda! The powder is great and it is very easy to apply. I like using a brow gel on top of it to fix it so it would last all day ;) I haven't tried the ABH dip brow, but I should definately try it, thanks for sharing! :)

   Kustuta