Social icons

2015/12/21

Vapiano Ladies Night - Christmas Special

Hei hei!
17.12 käisin sõbrannadega juba neljandat või viiendat korda (täpselt ei mäletagi) Buduaari ja Vapiano poolt korraldataval üritusel Ladies Night, mis toimus Tallinnas, Solarise keskuse Vapianos. Seekordne üritus oli vähe erilisem kui tavaliselt, sest tegemist oli aasta viimase sellelaadse üritusega ning toimus jõulupeo nime all :)
*Mainin ära, et antud üritusele läksin oma raha eest, mitte kutse alusel või tasuta.
Lühidalt antud üritustesarjast. Tegemist on siis nn naisteõhtuga, kus saab nautida head ja paremat Vapiano menüüst ning kingitusi jagab Buduaar koos Vapianoga. Tavaliselt on ürituse maksumuseks 12,5 € (uuest aasast juba 15€) ning selle summa väärtuses saate valida süüa-juua menüüst. Iga üritusele tulija saab kingikoti, kus on tavaliselt minišampus, Vapiano pasta ja erinevad tootenäidised. Lisaks saavad kõik tulijad kohe klaasikese šampust (kes ei soovi alkoholiga, saavad alkovaba ) ning laudadel on kõigile pisike armas kotike kummikommidega. Lauad on reserveeritud ning kaetud võimalikult roosalt (roosad roosid, roosad menüüd, roosad lauakatted jne). Õhtu jooksul toimub erinevaid loosimisi ning on esineja (esineja on igakord erinev). Üritus on tavaliselt neljapäevasel päeval õhtul kella 19st alates.
Christmas Special.

Nagu ma juba mainisin, siis seekordne üritus oli vähe erilisem. Pilet oli 20 € ning kingikott oli suurem. Esinejaks oli Laura Remmel (oi kui hea laulja ta ikka on!). Kingikotis oli seekord tootekomplekt Avon'ilt ja ka Avon'i ajakiri, Debenhams'i kinkekaart, Vapiano pasta ning loomulikult minišampus. Laual jällegi hunnik Buduaari ajakirju, kummikommide pakike ning iga külaline sai tulles näppu klaasikese šampust.
 

Seekord oli suht raske seda 20€ kulutada, sest palju ma ikka süüa jõuan :) Valisin seekord crema di pollo pasta täistera fussiilidega, mullita vee, toorjuustukoogi ning hiljem ära minnes ostsin kaasa 2 limonaadi. Kõht sai ikka väga täis!


Sõbranna salat lõhega.
Minu crema di pollo.
Teise sõbranna crema di pollo.
Juustukook maasikamoosiga ning sõbranna valis ühe uue koogi (kahjuks nime ei mäleta)

Terve ürituse vältel loositi välja palju erinevaid auhindu nii Avon'ilt, Buduaar'ilt kui Vapiano'lt: Vapiano õhtusöök neljale, Buduaar Body 2016 märkmikud, raamatud "Heaolu kiirtee" ja "Pärast", Buduaari ajakirja aastatellimused, Avon'i rikkalik kingikorv jne. Mul õnnestus võita Buduaari ajakirja aastatellimus (nii lahe!) ning üks sõbranna võitis raamatu "Pärast".

Foto: Buduaar. Buduaari ajakirja aastatellimuse võitjad.
Lisaks toimus õhtu jooksul ka Debenhams'i õhtukleitide moeshow, sai lasta teha meiki Avon'i jumestajalt ning Laura laulis kahes setis. Tal olid väga kiftid esinemisriided!


Muidugi terve õhtu jooksul käis ringi fotograaf, kes kõiki tegevusi jäädvustas. Lisaks sai teha endast Buduaari kaanestaari pilti, mis oli esmakordselt sellel üritusel.


Kui hakkasid huvi tundma antud ürituse vastu, siis broneeri kiiresti kohad järgmisele üritusele (piiratud arv kohti) 14.jaanuar, saates kirja osalemissoovi kohta ladies@vapiano.ee. Pileti hind on uuel aastal 15 € ning sisaldab tervitusjooki ja head-paremat Vapiano menüüst pileti hinna väärtuse ulatuses.

Tsauki!

Postita kommentaar