Social icons

2015/12/28

CORTEFIEL - new items in my closet!

Hei-hei!

Kuna jõulud on läbi, kingid on kätte saadud ning hunnikute viisi jõuluroogasid sisse söödud ja palju jõulufilme/jõulumuusikat vaadatud/kuulatud, siis on hea mõte alustada uut nädalat enne uut aastat ühe outfit'i postitusega. Muideks, jõulud olid nii-nii toredad, et lausa kahju, et need juba läbi said.

Cardigan,blouse, pants: CORTEFIEL/boots: GUESS/ watch: MICHAEL KORS**Hoiatan juba ette, et tuleb üks peeglipiltide seeria Cortefiel riietuskabiinis (sellepärast ka valgus nii eredalt näha) :D

Mõni aeg tagasi (novembri lõpus) võtsin osa Cortefiel Eesti Facebook'i lehel ühest põnevast mängust, milles ma ka auhinna võitsin!
Mängust. Nimelt pidi minema Cortefiel'i kauplusesse kas Rocca'sse või Viru'sse ning panema selga enda lemmik outfit'i, sellest pilti tegema ja selle postitama Cortefiel Eesti Facebook'i lehele. Mina käisin Viru's, valisin pildi jaoks mustad retuus-püksid (sellised paksemad), valge lohvaka ja pikema t-särgi ning hallikirju kardigani. Jalas olid mul minu enda Guess'i kummikud. Enda arust oli selline mõnus cosy outfit :) Kusjuures riiete valik võttis mul aega umbestäpselt 5 minutit. Kiidan ka antud kaupluse klienditeenindajat, kes oli väga abivalmis ja sõbralik ning isegi tegi paar pilti minust :) Võidupilt/outfit nägi välja selline:
Kui sain teada, et võitsin, olin loomulikult superõnnelik ning teadsin kohe, et ka antud riided ma enda kappi osta soovin. Lisaks olin saanud palju komplimente antud riietuse kohta  (eriti kardigani - pilt oli Facebook'is üleval ja seal sõbrad nägid) ning seda enam ma neid tooteid väga tahtsin ka. Auhinnaks oli siis 30€ Cortefiel'i kinkekaart ja poe -10% sooduskupong. Auhinda kätte saama minnes otsisingi müüja abiga antud pildil olnud tooted poes üles, proovisin veel just in case uuesti selga (sest pildi tegemise päeval panin jalga vale suurusega püksid, mis olid veits liiga lohvakad retuuspükste kohta ja suurema pluusi) ning kasutasin oma kinkekaardid ära (maksin muidugi veel juurde ka, sest hinnad on minu arust suht ZARA'ga sarnased, nt kardigan maksis 49,95 € ). Retuus-pükste kohta ütleks, et ostsin suuruse xs, kuid isegi oleksin veel väiksemaid soovinud (ja ometi ma ei ole mingi kriipspeenikeste jalgade-puusadega tüdruk). Lihtsalt soovitan proovida seal pigem väiksemaid suuruseid kui muidu kannate (vähemalt retuuside puhul kindlasti). Pluusi ma valisin lõpuks siiski M-i, sest mulle meeldis, et see oli pikem (kahjuks väiksemat suurust ei olnud ka) ning kardigan oli S.
Ma kahjuks ei olnud antud kaupluses (vist) kunagi käinud ning mul on hea meel, et ma antud võistlusest osa võtsin, sest avastasin enda jaoks uue põneva brändi. Googeldasin veidi nende brändi kohta ning avastasin, et tegemist on juba 1945 aastal loodud brändiga, mille sihtrühm on hoopis 35-45 aastased mehed ja naised, kes soovivad nooruslikud välja näha. Cortefiel'il on 34-s riigis kokku 449 poodi. Lisaks kuuluvad Cortefiel Group brändide hulka Spriengfield, Pedro del Hierro, Women'secret ja Fifty Factory.

Neil on hetkel kaupluses tõesti palju ilusaid asju ning üks valge triiksärk jäi ka kripeldama...Lisaks on neil ka allahindlused!

Olgu, tsauki praegu :)

Postita kommentaar