Social icons

2015/12/06

Christmas home decor and DIY

Hei!Käes on teine advent ning mul on küll jõulutunne täiega sees. Kodu on kaunistatud ning isegi juba (peaaegu) kõik kingitused ostetud. Seekord ma väga pikka juttu ei räägi vaid pigem näitan piltide kaudu detaile enda kodust. Mainin veel ära, et viimasel hetkel otsustasime, et jõulukaunistused on valge ja hõbedaga. Ma olen muidu totaalne kullaarmastaja, kuid kõik jõulukaunistused, mis meile meeldisid, olid pigem valge ja hõbedaga. Põhilised poed, kus meie selleaastased jõulukaunistused pärit on, on JYSK, H&M, Home&You, Tiger ja Prisma.

Siin ainult mõned asjad ostetud toodetest. Pean mainima, et antud padjakatted on hetkel H&M Home kaupluses ainult 5 € !
Ülemistes H&M Home poes. See väljapanek oli lihtsalt NII ilus! Aga no ei saa ainult roosaga koguaeg kodu kaunistada :D

Ülemistes jõulukaunistusi valimas. Kahjuks need kujukesed meiega koju ei tulnud.

Terve pere (jah, ka kassi) jõulukalendrid.
Nüüd üks kõige lihtsam DIY jõulukaunistus üldse: kaunistused vaasis. Tegin lausa 2 tükki. Mida sul vaja läheb: läbipaistvat vaasi/vaase (oleneb mitu kaunistust teha tahad) ja siis kas tulesid või muidu jõuluehteid, millega vaasid täita. Ühe vaasi sisse panin ma valged roosidega tuled (hiljem lisasin ka roosa liblika) ning teise sees on põhjas Türgist toodud valged kivid, hõbedane jõulukard ja kuldsed jõulukuulid läbisegi. Jubelihtne teha ning näevad ilusad välja :)
Siin on näha, kuidas isetehtud jõulukaunistused riiuli peal ilutsevad. Lisaks ostetud silt Prismast ja suur kingituseks saadud jõulukuul.Ahjaa, pisike kass Sass on ka meil raamituna riiulil :)

Küünaldele aluse ostsin Primast umbes 5 euroga ning lisasin sellele valge lipsu, kuldsed jõulukuulid ja kuldse pärliketi.
Isetehtud piparkoogid ja uus laualina ning diivanipadjakatted. Padjakatted H&M, laualina Home&You
Jah, meil on valge kunstkuusk. Ei soovi elamisse päris kuuske, sest kass teeks sellega üks null ning see ei püsiks jõuludeni. Kunstkuusega on lihtsam.
Tiger'ist ostsime kuusele ka candy cane kommid! Ainult 2 €!
Nagu ma juba ka mainisin, siis ehted on meil sellel aastal hõbedased ja jõulukuulid pärit JYSK'ist. Komplekt 8 kuuliga maksis midagi paari euroga (täpset hinda kahjuks ei mäleta).
Mainisin, et mul enamus kinkidest ostetud. Kõiki kahjuks näidata ei saa, sest kunagi ei tea, kes siia satub :D Kuid antud Tanel Padari plaat läheb kingituseks vennalapsele ning seetõttu saan seda ka näidata. Plaadile sain ka Tannu isikliku autogrammi :)
Ja last but not least -  Sass soovib teile ilusat jõulukuud :)


Milliseid värve kasutate teie enda kodu kaunistamisel? Kas eelistate päriskuuske või kunstkuuske? Kuld või hõbe või hoopis midagi muud? Kirjutage kommentaaridesse :)

1 kommentaar