Social icons

2015/11/11

GUESS what ?

Hei!

Kes mind Instagram'is jälgivad, need teavad, et tegin ühe "väikse" ostu. Nimelt tellisin omale Guess'i kummikud. 
Olin nendele juba ammu silma peale pannud, kuid ei raatsinud osta. Nägin neid esimest korda Kristiine keskuse Guess'i poes äkki septembris. Käisime mulle mingeid kingi vaatamas ning samal ajal oli poes üks mees, kes (arvatavasti) oma naisele need samad kummikud samal ajal ostis. Vaatasin, et jubeilusad ikka, proovisin jaga ka. Mu teisele poolele need ei meeldinud üldse ja no hind oli ka päris krõbe kummikute kohta. Jätsin siis selle mõtte sinnapaika. Aga tegelikult mingi aja pärast tsekkasin neid samu kumpareid denimdream.ee veebilehel ja hoidsin pidevalt suurustel silma peal. No just in case :D 8.11 mõtlesin, et aitab küll, lähen ostan need poest ära ( terve nv oli vihma ka korralikult sadanud), kuid ma ei jõudnud poodi kuna ei olnud lihtsalt aega. Tuleb välja, et see oli hea asi.
9.11.15 oli e-esmaspäev vms ning sellel päeval olid enamus online poodides allahindlused. Vaatasin siis denimdream.ee lehele, kas need samad kummikud ka odavamad on ja minu õnneks olid! Oi ma oli happy! Ma olin muidugi eelnevatel nädalatel oma elukaaslast ka seebitanud, et need ikka väga vajalikud meie talvel jne ja ta oli juba suht nõus, et mul sellised kummikud oleksid. Niisiis, tegin oma tellimuse ära. Tellimuse tegin esmaspäeval ja pakk oli pakiautomaadis juba kolmapäeva hommikul - niiet suhteliselt kiiresti tulid.
Hind allahindlusega 108€, originaalhind 135€. Need kummikud on endiselt nii denimdream veebis kui Guess kauplustes olemas. Osta siit.

Kunmikute pluss on see, et nad on seest soojad (vooder) ning nad on lukuga. Ehk siis ideaalsed meie talve jaoks, sest meil tavaliselt kas vihm või lörts. 

Kindlasti teen varsti ka mingeid outfit'i pilte nendega. Niiet tasub siia tagasi tulla. 

Follow me on Instagram / Bloglovintsauki! :)

10 kommentaari

 1. Väga kenad!
  Minul endal on ka ühed lühemad kummik saapad, mis mulle väga meeldivad ainult, et nendega on mul üks aga. Nimelt kui ma pean nendega olema terve päeva siis hakkavad mul jalad valutama, sest selles kummikus ei saa jalg hingata. Nii ma ainult kannangi neid vaid ja ainult siis kui ei pea nendega väga pikalt olema. :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Eks need kummikud ole jah ühed kapriissed jalanõud ja pikalt nendega olla ei saa tõesti. Kuid samas nendega ma niikuinii päev otsa tööl ei ole vms niiet sellise hommikul tööle - õhtul koju retked on täitsa okeid :)

   Kustuta
 2. Aah, nii ilusad! Mulle täiega meeldib, et neid saab ka kleitide ja seelikute all kanda, väga ilusad ja naiselikud on kuju poolest. Kahjuks mul on nii suur säär, et ma võin ainult unistada pikkadest saabastest :'(

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Nendel kummikutel on isegi suhteliselt lai see sääreosa, niiet tasub poodi proovima minna :)

   Kustuta
 3. Tahtsin uurida, et selliste ilmadega nagu praegu (vesi ja lumi segamini, suht libe) - kas nende kummikutega libe ei ole? Kaalun ise ka praegu nende ostmist... :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Kusjuures täna just panin need üle pika aja jälle jalga ning tõesti, libe mul ei olnud. Kummist tald ikka aitab. :)

   Kustuta
 4. Kas need kummikud vastavad suurusele ka? Tellisin endale ka Guessi kummikud ja nüüd nägin just kellegi postitust facebookis, et tellis kummikud ja kannab 39 suurust aga kummikud nr 39 jäid suureks. :/

  VastaKustuta
 5. Kusjuures ma lasin ka nr 37 nr 36 vastu välja vahetada, sest tundusid jalas suured (mul muidugi kitsas jalg ka). Kuid halb asi nende juures oli see, et lukk läks suht kuu aja pärast ostu katki (postitus on kirjutatud siis kui kummikud sain), saatsin need siis poodi tagasi ja need parandati ära, kuid üsna kohe läks lukk sama koha pealt uuesti katki ning siis juba lasin ka väiksema suuruse vastu vahetada. Niiet pigem soovitan neid poes proovimas käia enne kui need tellida ning ettevaatlikult lukkudega ümber käia

  VastaKustuta