Social icons

2015/11/28

BALL TIME! hippster.ee ja Getter Jaani!

Hei jälle :)

Antud postituses räägin lähemalt Äripäeva Top 100 Ettevõtete ballist, mis toimus 25.11 Mustpeade majas. Käisin seal koos elukaaslase ja sõpradega. Kuna ball toimus nädala keskel, siis oli paras ajaplaneerimine, et kõigi asjadega valmis jõuaks. Hommikul tööle, siis meiki, kodus kiirelt soeng ja minek. Ja nüüd kõigest lähemalt.

KLEIT
Kleidi ostsin umbes nädal enne balli hippster.ee poest. Valisin eelnevalt veebipoest sobiva variandi välja ja siis läksin Maakri tänav 19 poodi kohale ning õnneks oli täpselt minu suurus olemas, proovisin veel kähku selga (sobib, jess!) ja koju ta minuga tuli.. Oeh, aga see pood on nagu Barbie maja. Nii armas ja mõnusalt roosahõnguline. Väga-väga girly. Eriti kift on kassas olev lauaarvuti, mis oli üleni pisikeste roosade kivikestega ära kaunistatud. Ja ka müüja oli väga sõbralik :) Aga nüüd kleidi juurde. Kleit on imearmas virsikutoon, millel on pitsist varrukad. Keskelt on kleit kummiga, niiet istub seljas pihakohast kenasti ümber ja on alt mõnusalt langev ja liikuv. Muidugi ma olen jupats ja pidin laskma kleiti lühemaks lõigata (mingi 5-10cm). Ja ometi olid mul veel ca 10cm kontsad all!

(Vabandan juba ette, et piltide kvaliteet ei ole ülihea, sest kõik pildid on tehtud suht kiiruga ja halva valgustusega kohtades)


MEIK
Meigi lasin teha Veerenni moetänaval asuvas Kehastuudios ja meikariks oli imearmas Getter Jaani :) Miks just tema juurde läksin? Ma avastasin, et ta teeb meike ja soenguid juba tükk aega tagasi Instagram'is (jälgida saab siin) ning sattusin vaimustusse. Mulle tõesti väga meeldis tema tehtud meik, eriti just õhtumeik. Nii ma siis talle FB kirjutasingi (leht siin) ja aja kinni panin.Valisin kodus juba välja, millist look'i sooviksin ning näitasin seda kohapeal ka Getterile ja täpselt sellise ilusa meigi ma ka sain. Ehk siis mul olid tumedamad silmad ja heledam huul, keskelt kergelt läikiva kuldsega. Oi kui rahul ma ikka olin! Terve meigi tegemise aja me ka jutustasime ning pean tõdema, et tegemist ongi täpselt sellise armsa tüdrukuga, kes meile televiisorist alati oma siira naeratusega vastu vaatab. Lisaks oli tal kaasas väike õde, kes ka kangesti tahtis, et Getter juba talle ka armsa soengu või meigi teeks (hiljem ta ka printsessiks tehti) :)  Meigi tegemine võttis umbes tund aega. Mulle tundub, et ma leidsin endale pulmadeks meikari ja soengu tegija !

JUUKSED
Soenguga oli mul lihtne. Eelmine päev pesin juuksed ära ja lisasin veidi juuksevahtu, et lokid hoiaksid kohevamalt ja ilusamalt ning panin  nad ööseks kalasabasse. Järgmine päev lisasin veel juuksevahtu ja vormisin lokid paika ja rohkem kohevile. Sirgendajaga sättisin tuka paika ja näo külgedel olevatesse juustesse tegin kerged näost eemale hoidvad lained. Kinnitasin kõik juukselakiga ja käega veel sättisin rohkem paika.

Ja veel random pilte peost :)

Pidu Mustpeade majas kestis kuni keskööni ning pärast seda viidi külalised Olypic Casinosse, kus esines Karl-Erik Taukar oma bändiga. Taksod kasiino jaoks telliti külalistele Uber'iga ning meile sattus must Tesla - ülivinge auto (kahjuks pilti ei jõudnud teha)

Järgmise korrani! :)

Postita kommentaar