Social icons

2015/10/27

TFW2015 & Kirill Safonov moeshowHei!

Better late than never!
Esmaspäeval (19.oktoober) sain super toreda kutse Kairi'lt (tsauki!) minna 21.oktoober vaatama Tallinn Fashion Week raames Eesti moedisainer Kirill Safonov'i moeshow'd Telliskivisse. LOOMULIKULT olin ma kutse üle väga-väga õnnelik, sest ma ei ole varem kordagi moenädala raames ühelgi etendusel käinud ning see tundus olevat vägagi minulik üritus.
Mulle meeldib, et  Safonov'il on  suhteliselt julge käekiri - tema rõivastel on kasutatud palju erinevaid materjale ja elemete korraga (trükitud mustrid, tikandid, lipsud, pärlid jne). Põhiliselt keskendub ta naistemoele.
Kirill'i uus kollektsioon Nümfid keskendus peokleitidele: palju ilusaid tikandeid ja säravaid kaunistusi; enamus kleidid oli maani pikkusega, keskelt taljes ja pigem romantilise stiiliga; varrukad olid huvitavad - nt. altlaienevad varrukad; värvidest olid pigem pastelsed toonid, aga ka sinised, mustad, punased ja roosad toonid.

Foto: Kovaljonok


Meid Kairi'ga tabati ka pildile. Kairi'l on isegi olemas Kirill Safonov'i imeilus vest, mida ta ka tol õhtul kandis (see sobib talle ikka väga hästi!). Ise kandsin halli triiksärki (Tallinn Dolls by Sangar) ja kaelas pross-liblikat (KUMA), millele lisasin veel juurde musta kaelapaela. Lisaks oli mul seljas nagu mulle ikka kohane - skater-stiilis seelik (Sinsay)  ja tennised (New Yorker), aksessuaaridest must käekott (Reserved)  ja käekell (Michael Kors).Järgmise korrani ! ;)


Postita kommentaar