Social icons

2015/10/27

NEW BLOG & L'Oreal la vie en rose little review

Hei !
Olen Riin ning olen päris kaua mõelnud selle peale, et teeks oma blogi, kus räägiks nagu tüüpilisele tüdrukule kohane: ilust, elustiilist ja üleüldse enda huvitavatest tegemistest. Selline roosamanna on see, mis mulle eriti peale läheb! Ehk siis kindlasti on oodata väga tüdrukulikke postitusi ja pilte. Aga mu elus on ka teisi toone, ärge muretsege :) Blogi kaudu saan jagada killukest osa asjadest, mis minu jaoks tunduvad lahedad või inspireerivad, rääkida erinevatest ilutoodetest ja arutada üleüldse ilumaailmas toimuva üle.

Esimese postitusena tahan kohe jagada oma kahte lemmikut toodet sel sügisel. Nimelt soetasin mõni aeg tagasi L'Oreal la vie en rose uuest kollektsioonist roosa küünelaki Julianne's delicate rose ja ka huulepulga Julianne. Ma olen nende toodete kohta palju erinevaid arvustusi lugenud juba ka teistest Eesti tüdrukute blogidest  ja erinevaid välismaiseid youtube videosid vaadanud ning seetõttu ma seda kollektsiooni poodi uudistama läksingi. Eriti meeldivad mulle antud toodete pakendid. Kuna tegemist on roosades toonides kollektsiooniga, olin ma juba ainuüksi kollektsiooni nime kuulmisest müüdud (jah, mu lemmikvärv on roosa nagu vist juba eelpool oli aru saada) ja lahe on see, et nad kasutasid kollektsiooni promomiseks tuntuid näitlejaid ja modelle (näiteks Blake Lively ja Eva Longoria - vinged naised!)

Huulepulgad on eksklusiivsetes mustades pakendites kuldsete kirjadega. Nad näevad välja nagu kalli brändi (a la Chanel või MAC) brändi huulepulgad. Huulepulgatoon (minu puhul siis Julianne) meeldib mulle kõige rohkem, sest tegemist on suhteliselt igapäevase ilusa roosa tooniga, mida on hea tööl kanda. Et värv jääks huultel eriti ilus kasutan ma kõigepealt huultel niisutavat huulepalsamit, siis veidi jumestuskreemi (et huuletoon heledamaks teha) ning siis kannan alles peale huulepulka. Ja et ka värv särama lüüa, kasutan veel lisaks huuleläiget. Mainin veel ära, et huulepulgad on oma tekstuurilt ise matid. Jumestuskreemi ma muidugi kaasas ei kanna ning kui huuletooni päevasel ajal värskendan, siis ma üldjuhul enam seda  huulte korrastamisel ei kasuta. Küll aga on oluline osa niisutaval huulepalsamil, sest nagu ma juba mainisin, ilma selleta jääb huulepulk suhteliselt kuiv. Huultel püsib toon suhteliselt hästi, kuid kindlasti terve päev ta ilma vahepeal värskendamata peal ei püsi ( kui arvestan siise vahepealsed söögi-ja joogikorrad).
Küünelakkidest kasutan ma samuti tooni Julianne ning kui sama nimega huulepulk on juba suhteliselt roosa, siis küünelakk on juba tumedam toon, pigem fuksiaroosa. Küünelakkide puhul meeldib mulle kõige rohkem, kui nendel on lai pintsel, sest siis on lakki väga lihtne peale kanda. Antud lakil on täpselt paraja suurusega pintsel. Intensiivse ja erksa tooni saavutamiseks kannan lakki peale kaks kihti. Lakk püsib peal minul umbes 3 päeva enne kui kusagilt maha kuluma hakkab. Ja arvestades seda, et ma tihti "unustan" pealislakki värvitud küüntele kanda, on see hea tulemus. Ja ma olen tavaliselt selline, et kui kuskilt on värv maha kulunud, siis ma lihtsalt "parandan" neid kohti ja kannan ühte lakki nädal jutti kindlasti.


Mõlemad tooted ostsin ma endale Tallinna Kaubamaja iluosakonnast. Huulepulk maksis Partnerkaardi allahindlusega 12,92€ ja küünelakk u 5,32€
Järgmisena tahan kindlasti proovida ka teisi sama kollektsiooni tooteid, eriti Blake nimelist küünelakki ja huulepulka.

NB! Mainin veel ära, et kõik oma pildid teen ja töötlen iPhone 6-ga ja seda joont kavatsen ka hoida. Kui midagi muutub või mõni pilt on kelelgi teise tehtud, eks sellest annan siis ka teada.

Aga okei, tsauki! :)

Postita kommentaar